Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elite Birthday Listing
(view source)
Revision as of 21:11, 15 November 2017
135 bytes added
,
21:11, 15 November 2017
m
no edit summary
Line 45:
Line 45:
|-
|-
|Glen "[[Glen Stevens|OD]]" Stevens || February 16 || 1988
|Glen "[[Glen Stevens|OD]]" Stevens || February 16 || 1988
+
|-
+
|Samuel "[[Samuel Haycock|xxomg74]]" Haycock || February 16 || 2001
|-
|-
|Randy "[[Randy Buikema|Disco]]" Buikema || February 17 || 1983
|Randy "[[Randy Buikema|Disco]]" Buikema || February 17 || 1983
Line 307:
Line 309:
|-
|-
|Adam "[[Adam Archbold|Genisics]]" Archbold || November 16 || 1986
|Adam "[[Adam Archbold|Genisics]]" Archbold || November 16 || 1986
+
|-
+
|David "[[David Veach|Quirky]]" Veach || November 16 || 1992
|-
|-
|Austin "[[Austin Perroux|Austinthegamer]]" Perroux || November 19 || 1995
|Austin "[[Austin Perroux|Austinthegamer]]" Perroux || November 19 || 1995
Flickerform
0
edits