Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
2007 Elite Summer Contest Spread Betting
(view source)
Revision as of 18:23, 10 July 2007
34 bytes added
,
18:23, 10 July 2007
→Spread Betting Standings
Line 252:
Line 252:
| 31 || Wabs || 0 || 1 || -1
| 31 || Wabs || 0 || 1 || -1
|-
|-
−
|
47
||
Lark
||
2
||
5
|| -
3
+
|
31
||
Wouter
||
0
||
1
|| -
1
|-
|-
−
|
47
||
mouse
||
0
||
3
|| -3
+
|
48
||
Lark
||
2
||
5
|| -3
|-
|-
−
|
49
||
Graves
|| 0 ||
4
|| -
4
+
|
48
||
mouse
|| 0 ||
3
|| -
3
|-
|-
−
| 50 ||
Ngamer
||
19
||
24
|| -
5
+
| 50 ||
Graves
||
0
||
4
|| -
4
|-
|-
−
|
50
|| DKK || 15 || 20 || -5
+
|
51 || Ngamer || 19 || 24 || -5
+
|-
+
| 51
|| DKK || 15 || 20 || -5
|-
|-
|}
|}
CieloAzor
0
edits