Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
2007 Elite Summer Contest Spread Betting
(view source)
Revision as of 22:25, 22 June 2007
1 byte removed
,
22:25, 22 June 2007
→Spread Betting Standings
Line 175:
Line 175:
|-
|-
| 8 || Neo || 13 || 12 || 1
| 8 || Neo || 13 || 12 || 1
+
|-
+
| 8 || Shang || 5 || 4 || 1
|-
|-
| 8 || FailureWarning || 3 || 2 || 1
| 8 || FailureWarning || 3 || 2 || 1
Line 188:
Line 190:
| 8 || durk || 1 || 0 || 1
| 8 || durk || 1 || 0 || 1
|-
|-
−
|
15
|| JackofWailing
|| 5 || 5 || 0
+
|
16
|| JackofWailing || 5 || 5 || 0
−
|-
−
| 15 || SupaOdin
|| 5 || 5 || 0
|-
|-
−
|
15
||
Shang
||
4
||
4
|| 0
+
|
16
||
SupaOdin
||
5
||
5
|| 0
|-
|-
−
|
15
|| wheat || 3 || 3 || 0
+
|
16
|| wheat || 3 || 3 || 0
|-
|-
−
|
15
|| Luke || 2 || 2 || 0
+
|
16
|| Luke || 2 || 2 || 0
|-
|-
−
|
15
|| ShadowZero || 2 || 2 || 0
+
|
16
|| ShadowZero || 2 || 2 || 0
|-
|-
−
|
15
|| PDO || 2 || 2 || 0
+
|
16
|| PDO || 2 || 2 || 0
|-
|-
| 22 || Ngamer || 12 || 13 || -1
| 22 || Ngamer || 12 || 13 || -1
CieloAzor
0
edits