Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elite Birthday Listing
(view source)
Revision as of 13:06, 11 February 2012
54 bytes added
,
13:06, 11 February 2012
no edit summary
Line 204:
Line 204:
|-
|-
|Shawn "[[Shawn Johnson|afanoftherings]]" Johnson || October 28 || 1981
|Shawn "[[Shawn Johnson|afanoftherings]]" Johnson || October 28 || 1981
+
|-
+
|Mark "[[Mark Jones]]" Jones || October 30 || 1981
|-
|-
|[[Breck Fresen]] || November 3 || 1986
|[[Breck Fresen]] || November 3 || 1986
Dntn31
0
edits