Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elite Birthday Listing
(view source)
Revision as of 14:06, 28 May 2008
67 bytes removed
,
14:06, 28 May 2008
no edit summary
Line 164:
Line 164:
|-
|-
|Henrik "[[Henrik Norgren|Omega]]" Norgren || September 10 || 1989
|Henrik "[[Henrik Norgren|Omega]]" Norgren || September 10 || 1989
−
|-
−
|Mike "[[Mike Gaydeski|Mgay]]" Gaydeski || September 19 || 1986
|-
|-
|Simon "[[Simon Archambault|Dman]]" Archambault || September 23 || 1985
|Simon "[[Simon Archambault|Dman]]" Archambault || September 23 || 1985
Regular Civilian
0
edits