Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elite Birthday Listing
(view source)
Revision as of 12:41, 5 September 2007
118 bytes added
,
12:41, 5 September 2007
Added FW and myself
Line 134:
Line 134:
|-
|-
|Otto "[[Otto Oksman|Otto]]" Oksman || August 4 || 1986
|Otto "[[Otto Oksman|Otto]]" Oksman || August 4 || 1986
+
|-
+
|Christoph "[[Christoph Kohlbach|Cck]]" Kohlbach || August 5 || 1979
|-
|-
|Shane "[[Shane Garner|Shang]]" Garner || August 5 || 1982
|Shane "[[Shane Garner|Shang]]" Garner || August 5 || 1982
−
|-
−
|Christoph "[[Christoph Kohlbach|Cck]]" Kohlbach || August 5 || 1979
|-
|-
|[[Adam Moore]] || August 7 || 1984
|[[Adam Moore]] || August 7 || 1984
Line 198:
Line 198:
|-
|-
|Jonathan "[[Jonathan Sopp|Soup]]" Sopp || November 21 || 1989
|Jonathan "[[Jonathan Sopp|Soup]]" Sopp || November 21 || 1989
+
|-
+
|Paul "[[Paul Burgum|Failurewarning]]" Burgum || November 22 || 1982
|-
|-
|Quentin "[[Quentin Meunier|Silver Angel]]" Meunier || November 22 || 1984
|Quentin "[[Quentin Meunier|Silver Angel]]" Meunier || November 22 || 1984
+
|-
+
|[[Matthijs Triep]] || November 22 || 1988
|-
|-
|Chris "[[Chris Rayola|Expert]]" Rayola || November 26 || 1984
|Chris "[[Chris Rayola|Expert]]" Rayola || November 26 || 1984
Matthijs Triep
Administrators
0
edits